Villa Pivoine
Villa Pivoine
Wisseldag
zaterdag
Check-in: 16:00u, Check-out: 10:00u
"Prachtig huis in adembenemende omgeving"
juli 2024 Gedurende twee weken hebben wij zeer genoten in Villa Pivoine in Vallont-pont-d'Arc.
We werden fijn ontvangen door de beheerder die meteen klaarstond om vragen te beantwoorden.
Toen we daarna 'ons huis' binnenstapten, waren we bijzonder verrast door de ruimte, de netheid, de gezellige sfeer en smaakvolle aankleding.
We hebben ook veelvuldig gebruik gemaakt van de diverse zitjes bij het huis. Er is altijd een schaduwplek en er zijn ruim voldoende stoelen om je te installeren met een boek of podcast. Natuurlijk hebben we heel vaak een duik genomen in het fantastische zwembad met heerlijke ligstoelen en veel parasols, zodat je ook goed in de schaduw kon vertoeven. In het huis was alles aanwezig wat je je kunt wensen. De twee badkamers zijn superruim en prettig in gebruik. Ook de airco's op alle slaapkamers functioneerden prima en de keuken is zeer goed uitgerust, zelfs met twee koelkasten.
Als klap op de vuurpijl heb je natuurlijk de prachtige omgeving en het uitzicht daarop vanuit de tuin en vanaf het balkon.
Wij raden iedereen dit mooie en sfeervolle huis in een schitterende omgeving voor 100 procent aan !!!
Fam. Esther Ruiter
"Tip top in orde"
juli 2024 Aangenaam verblijf, alles in orde en proper.
Goed dat er airco was op de slaapkamers, vooral boven, beneden konden we de kamers goed fris houden. Rond het zwembad een deel tegels zou voor de voeten iets aangenamer zijn. Extra schaduw creëeren door boom/struik in tuin is een aanrader. Goede service.
Mevr. Greet Van Goethem
"Tevreden"
juni 2024
Mevr. Greet Van Goethem
"Ruime villa, heerlijk zwembad"
juli 2023 Wat hebben we genoten van dit fantastische huis. Een heerlijk zwembad waar de kinderen (9 & 7) uren speelplezier in hebben gehad.
Er heerst rust op het park, met het geluid van de krekels op de achtergrond. In de villa is echt alles aanwezig wat je nodig hebt. In de regio is natuurlijk ontzettend veel te doen, wij zijn onder andere met de kinderen gaan kanoën, en zijn vanaf het park naar beneden de Ardèche opgestapt. Ook vele stadjes bezocht, Vallon Pont d'Arc, Ruoms, maar ook Vogüé zijn leuke plaatsen om eens te gaan kijken of een lekker terrasje te pakken. Er is nog zo veel meer te ontdekken en te zien, wij komen snel weer een keertje terug!
Wij waren er wanneer de buiten temperaturen erg hoog werden, soms zelfs 36 graden. De kiezels / stenen in de tuin houden dan ook veel warmte vast. Dus een aanpassing in de tuin, met iets van natuurlijke schaduw en een stuk gras zou helemaal prachtig zijn. Zeker nu met het nieuwe, en erg ruime zoutwater zwembad.
Familie Verharen
"Heerlijk ruim huis"
juni 2023 Heerlijk ruim huis voor 6 personen. Fijne grote en zonnige tuin maar ook een fijn overdekt terras om lekker in de schaduw te zitten en buiten te kunnen eten. Wij waren er begin mei en konden dankzij het mooie weer ook volop genieten van het heerlijke verwarmde zwembad compleet met zes ligstoelen. Keuken is goed uitgerust en van alle gemakken voorzien, vooral de tweede grote koelkast kwam goed van pas, evenals de (gloednieuwe) barbecue. Wij hebben genoten en komen zeker graag nog een keer terug!
Anja
"Wij hebben het hier 10 dagen fantastisch gehad."
juni 2023 Wij hebben het hier 10 dagen fantastisch gehad.
Een mooi, ruim huis waar werkelijk niets ontbreekt. De omgeving is prachtig en we hebben genoten van de rust op het park.
Op drie minuten lopen van de oever van de rivier, veel markten in de omgeving en historische dorpen.
Mooi groot zwembad en een buitendouche !!
Kortom wij zullen hier zeker graag weer terugkomen.
Bibi, Mireille en Marielle
Bibi, Mireille en Marielle
"Leuke vakantiewoning op rustig vakantiepark"
juli 2021 Ruim huis op een verzorgd park met mooi zwembad in de nabijheid van alles wat de Ardeche biedt
Dhr. Henk Schiphuis
"Een mooie zeer ruime villa op precies de goede plek."
september 2020 De Steenen kamer is een prachtige villa gelijk aan de foto's op het internet. Het staat op een mooie centrale plaats vlak aan de rivier de Ardèche tussen de plaatsjes Vallon-Pont-d'Arc en Ruoms. Op dit villapark kun je volledig tot rust komen. Wil je meer, dat kan ook. Watersport ,vooral de kano is zeer populair, of wandelen in de mooie omgeving of in pittoreske stadjes dwalen of b.v. gezellige plaatselijke markten aandoen. Dit villapark ligt precies aan het begin van de Gorges du Verdon met uitzicht op Sampzon ,dus altijd de zon waar je ook maar zit. Wil je schaduw, de villa bied deze mogelijkheid ook met overkapte terrassen op de begane grond of een overkapt terras op de eerste verdieping. Wat ons betreft is deze villa een aanrader voor een ieder die de Ardèche op z'n mooist wilt zien.
Erroll Langerak
"Royale vakantievilla"
juli 2020 Royale vakantievilla op rustig en auto-luw park, op loopafstand van middelgroot buitenzwembad met voldoende ligbedden. Op de foto's lijkt de villa kleiner dan het in werkelijkheid is, je hebt echt flink de ruimte. Vrijstaand, aardig grote (kiezel)tuin en terras erbij. Het park is een soort Nederlandse enclave met Nederlands als voertaal, vriendelijke beheerder en receptie, die o.a. kan helpen met het maken van (kano-)reserveringen en broodservice. Bijna dagelijks zijn er wat activiteiten en foodtrucks, tennis en jeu-de-boule. We hebben genoten!
Couzijn
"Actieve vakantie in een rustige omgeving gehad."
augustus 2019
"Top vakantie op een toplocatie"
juli 2018 Wij hebben (gezin met 3 kinderen (11,9, 7) hebben een superleuke tijd gehad.
Het zijn echte villa's die van alle gemakken zijn voorzien.
Het huisje was goed schoongemaakt en het bedlinnenpakket is ook erg fijn.
Op het park zelf zijn er relatief weinig voorzieningen maar een supermarkt en veel bezienswaardigheden van de Ardeche zijn zeer dichtbij.
In onze periode was het zeer warm (36 graden) ons huisje had geen airco, sommige hebben dit wel, dat is misschien nog iets om op te letten bij het boeken (voor ons was dit geen probleem).
Het park zelf is erg rustig, geen muziekoverlast et.. en in het gemeenschappelijk zwembad is het erg rustig. Dit zwembad is trouwens erg schoon.
's avonds worden er gemeenschappelijke activiteiten georganiseerd.
Voor mensen die veel contact willen hebben met andere mensen is dit park minder geschikt. Voor mensen die de luxe van thuis willen hebben en alle rust een grote aanrader!
Dhr. M van Veen